طبق گزارش های جدید ، سامسونگ Galaxy S20 Ultraphone سامسونگ چند مورد را مشاهده کرده است که برخی از کاربران از شکاف شیشه ای در اطراف دوربین عقب شکایت دارند. به گزارش روز چهارشنبه دیجیتال ترندز ، برخی از آنها شکستگی جزئی در گوشه تلفن دیده اند ، در حالی که برخی دیگر شیشه آنها را ناگهان دیده اند.

در بخش کاربری سامسونگ می توانید برخی از شکایات را مشاهده کنید ، که یکی از آنها "خط مویی را که از یک طرف به طرف دیگر می رود" را مشاهده می کنید ، در حالی که شخص دیگری گفت "این شکاف درست در لنزهای اصلی کار می کند و باعث می شود این دوربین از ویژگی های آن بی فایده باشد."

"هر دو من و همسرم شیشه هایی را روی دوربین ها شکسته اند. هیچ یک از ما با آنها کم نیاوردیم و ناخوشایند بودیم. هر دو در موارد هستند. بسیار مطمئن است که هر دو جیب های خود را شکستند."

یکی دیگر گفت: "همین اتفاق با همسرم و من اتفاق افتاد. دوربین عقب به معنای واقعی کلمه به طور تصادفی بدون ضربه می لرزد." "من حدس می زنم باید خوشحالم که هنوز آتش نگرفته اند."

سامسونگ به درخواست اظهار نظر پاسخ نداد. Galaxy S20 Ultra ماه گذشته روانه بازار شد و از یک دوربین 108 مگاپیکسلی بهره می برد.

beroozha دوربین ,سامسونگ ,مشاهده ,شیشه منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شبکه اینترنتی دور نما باربری تهران علی حسن زاده دانلود رایگان فروشگاه آهنگ سپید صنعت نگین اسیا تولید کننده نردبان و سینی کابل رز مووی | دانلود رایگان فیلم و سریال